در حال بارگذاری ...
 • با حضور 24 گروه برگزار می‌شود

  هجدهمین دوره جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه

  هجدهمین دوره جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه  با حضور ۲۴ گروه از سراسر استان امروز دوم بهمن ماه شروع به کارکرد.

  به گزارش تئاتر کرمانشاه، برگزاری هجدهمین دوره جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه دوم و سوم بهمن برگزار می شود. 

   یگانه عبدالمالکی کارشناس تئاتر کانون پرورش فکری استان گفت: این جشنواره  با حضور ۲۴ گروه از سراسر استان برگزار می گردد  که  تمام نمایش ها تولیدات مراکز کانون در سراسر استان  است. 
  عبدالمالکی  ادامه داد: این آثار در بخش های صحنه ای ، عروسکی و صحنه ای عروسکی از تاریخ دوم و سوم بهمن در محل مجتمع فرهنگی هنری آفرینش واقع در سه راه ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد . 
  وی در پایان گفت: از میان این آثار سه اثر منتخب داوران به انجمن هنرهای نمایشی کانون کشور معرفی می گردد و درنهایت ۸ گروه  برگزیده در سال ۹۹ به میزبانی اهواز در بخش کشوری شرکت خواهند نمود.

  گفتنی است  داوران این دوره از جشنواره سید زهرا طیوری، محمدرضا درند  و مرتضی اسدی مرام است. 

   
  مطالب مرتبط

  نمایش «خیال» مهمان پلاتو تجربه شد

  نمایش «خیال» مهمان پلاتو تجربه شد

  نمایش «خیال» به نویسندگی محمدرضا زندی و طراحی و کارگردانی سعید نوروزی در سالن پلاتو تجربه واقع در مجتمع شهید آوینی روی صحنه می‌رود.

  |

  شهرام کرمی در حاشیه همایش تئاتر استان‌ها گفت:

تئاتر استان‌ها باید رونق و فرصت را توأمان برای گروه‌ها فراهم کند
  شهرام کرمی در حاشیه همایش تئاتر استان‌ها گفت:

  تئاتر استان‌ها باید رونق و فرصت را توأمان برای گروه‌ها فراهم کند

  شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی با حضور در چهارمین همایش برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها گفت: تئاتر استان‌ها باید رونق و فرصت را توأمان باهم داشته و برای گروه‌های نمایشی فراهم کند.

  |

  نظرات کاربران