در حال بارگذاری ...
به عنوان نماینده استان کرمانشاه

نمایش «جن و جنوکه» در جشنواره تئاتر کردی سقز بر روی صحنه رفت

نمایش «جن و جنوکه» به نویسندگی و کارگردانی سعید پاکزاد به عنوان نماینده استان کرمانشاه در هجدهمین دوره جشنواره تئاتر کردی سقز به اجرا پرداخت.

به گزارش تئاتر کرمانشاه، نمایش" جن و جنوکه" به نویسندگی و کارگردانی سعید پاکزاد به عنوان نماینده استان کرمانشاه در شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کردی سقز به اجرا پرداخت. سارا اشرف پور و سعید پاکزاد در این نمایش ایفای نقش کردند.

همچنین بابک سوری و سارا اشرف پور دستیار کارگردان،بابک سوری موسیقی، سعید پاکزاد طراح لباس و صحنه، سارا اشرف پور طراح گریم، علی احمدیان  منشی صحنه ، مینا بهرامی تبار  طراح نور و عکاس، کژال اسدی اجرای گریم، مهدی اسدی تبار طراح پوستر و بروشور و عاطفه حبیب پور مدیر صحنه، عوامل اجرایی این نمایش هستند.

این نمایش تولید گروه کاردو به سرپرستی بابک سوری می باشد.

قصه این نمایش، داستان جن و جنوکه است که از شهرهای خود تبعید شده اند. شخصی بنام فرمانده نمی گذارد شادباشند و خوشحالی کنند وهرکس که شادی کند یا عاشق شود و ابراز علاقه کند از شهر تبعید شده و به جای نامعلومی فرستاده می شود. دراین بین "لولو" بدلیل ترویج شادی در بین مردم ازشهر خودش اخراج می شود و "لیلا جنوکه" بدلیل عاشق شدن و دلبستن به جن دیگر نیز از شهر خود تبعید شد اند و به قبرستان جن ها فرستاده شده اند. شروع نمایش با آشنایی این دو در قبرستان جن ها می باشد.

نمایش " جن و جنوکه" سه شنبه ۱۹ آذرماه ساعت ۱۷ در سالن شماره ۲ شهرستان سقز به اجر درآمد
نظرات کاربران