در حال بارگذاری ...
 • هیأت انتخاب سی ویکمین جشنواره تئاتر استانی مشخص شدند

  مجتبی قلندرلکی، سعید زندی و علی حیاتی هیأت انتخاب سی ویکمین جشنواره تئاتر استانی کرمانشاه شدند.

     به گزارش تئاتر کرمانشاه، مجتبی قلندرلکی، سعید زندی و علی حیاتی هیأت انتخاب سی ویکمین جشنواره تئاتر استانی انتخاب شدند.  

  مجتبی قلندرلکی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار مجتبی قلندرلکی می‌توان به بازیگری در فیلم خاک آشنا، فیلم کودکانی از آب و گل اشاره کرد. وی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1372 در فیلم کودکانی از آب و گل به کارگردانی عطاءالله حیاتی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم خاک آشنا، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مجتبی قلندرلکی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون هما روستا، منوچهر آذر، رضا بابک و احمد آقالو را تجربه کرد.  
  سعید زندی یکی دیگر از اعضاء این هیئت بازبین می باشد. وی متولد 1355 تهران است و از بازیگران فعال و توانا در عرصه ی بازیگری و کارگردانی تلویزیون و تئاتر است. سال 73 به دلیل عشق وافر به هنرِ تئاتر، وارد این حوزه شد و آن طور که می گوید خودش را مدیون تئاتر و خانواده ی تئاتر می داند. زندی با مرحوم «نصرت اله سیافی» در نمایش «آفتاب دشت» اولین کار حرفه ای اش را آغاز کرد و در سال 1387 با نمایش «قشنگ ترین آهنگ» به کارگردانی «فرهاد عمادزاده» رتبه ی اول استان و رتبه ی دوم منطقه را در بخش بازیگری مرد به دست آورد. 
  همچنین موفق به کسب رتبه برتر کارگردانی جشنواره تئاتر فجر سال 97 شده است.
   علی حیاتی نیز جزاین هیئت انتخاب است. او دارای مدرک کارشناس مدیریت  فرهنگی، نویسنده و کارگردان تئاتر می باشد.همچنین داور چندین دوره جشنواره ملی مرصاد-جشنواره تاتر استانی طنز و دارای 25سال سابقه تئاتر می باشد. حیاتی نویسندگی و کارگردانی متنهای یک درس یک نشانه-عشوه های خاکستری-دل به توان حسرت-سفر به عمق خیانت و... را نیز بر عهده داشته است. 
  سی ویکمین جشنواره تئاتر استانی در روزهای 27 لغایت 29 آبان ماه به دبیری داریوش گراوندی برگزار می شود.
  مطالب مرتبط

  با نمایش «جایی که استخوان ها فریاد می کشند »

سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی به کار خود پایان داد
  با نمایش «جایی که استخوان ها فریاد می کشند »

  سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی به کار خود پایان داد

  نمایش جایی که استخوانها فریاد می کشند نوشته ی داوود پورحمزه و به کارگردانی حسین نادری و بهاره زاهددوست آخرین نمایش اجرا شده در سی ویکمین جشنواره تئاتر استانی به اجرا درآمد.

  |

  بهرام فاضلی در اختتامیه دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین

قول می‌دهم سال بعد جشنواره به صورت کشوری برگزار شود
  بهرام فاضلی در اختتامیه دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین

  قول می‌دهم سال بعد جشنواره به صورت کشوری برگزار شود

  بهرام فاضلی‌زاد، مدیرکل داره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در آیین اختتامیه دومین جشنواره منطقه‌ای تئاتر هرسین گفت: قول می‌دهم سال بعد جشنواره به صورت کشوری برگزار شود ودبیرخانه هم ثابت خواهد شد.

  |

  نظرات کاربران