در حال بارگذاری ...
 • نویسنده وکارگردان تئاتر

  استقبال از جشنواره هرسین بی‌نظیر بود

  نمایش این کجا و آن کجا به نویسندکی وکارگردان پژمان شاهوردی در دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین از سوی داوران جشنواره به جشنواره ملی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شد.

  پژمان شاهوردی به گزارش تئاتر کرمانشاه، پژمان شاهوردی نویسنده و کارگردان خوش ذوق بروجردی در دومین جشنواره منطقه ای تئاتر هرسین خوش درخشید. جوایزی در بخش های کارگردانی، موسیقی،طراحی لباس، بازیگری مرد، ایده و طرح و طراحی فضا را ازآن خود کرد.

  شاهوردی گفت: جشنواره هرسین یک جشنوار مردمی است که با همت و مساعدت کسی برگزار نشده است.تمام بچه های تئاتر این شهر دستشان را به دست هم دادند واین جشنواره  را برگزار کردند.

  وی ادامه داد: وجه تمایز جشنواره تئاتر خیابانی هرسین از جنشنواره های دیگر این است که منعی برای حضور کارهایی که در جشنواره های  دیگر حضور داشتند  ندارد. وقتی این اتفاق می افتد کارها ضعیف ترخواهند بود. مزیت این کار هم این است که  شهرستان ها موفق به دیدکارهای ناب و برتر می شوند.

  شاهوردی در خصوص استقبال مردم از جشنواره واجراها گفت:  در اولین دوره جشنواره نیز حضور داشتم استقبال مردم عالی بود وامسال به شدت استقبال بیشتربود، مردم به شدت با این اتفاق اجین شدند. وقتی از پارک شهر به جای بعدی اجرا  می رفتیم همان مردم اونجا حضور دارند، با خودرو های شخصی  دنبال ما می آمدند تاتمام کار ها را ببینند.
  نظرات کاربران