در حال بارگذاری ...
 • معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه مهمان دبیرخانه  یازدهمین جشنواره ملی تئاتر  مرصاد   

  افشین کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه با اعضاء دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد دیدار کرد. 

  به گزارش تئاتر کرمانشاه، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه در دیدار با  دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد با تاکید بر جایگاه حماسه مرصاد گفت : شهدا حق زیادی بر گردن جامعه ما دارند و باید تلاش کنیم یاد و خاطره شهدا و ایثارگران حفظ شود. 
  کریمی ادامه داد: جشنواره ملی تئاتر مرصاد یکی از بسترهای مناسب برای بیان حماسه مرصاد و رشادت آفرینی های مردم منطقه است و برای برگزاری مناسب و شایسته این رویداد مهم هنری باید از همه ظرفیت های استان استفاده کرد. 

  کریمی افزود : امروز جشنواره ملی تئاتر مرصاد به یک برند ملی تبدیل شده  و لازم است همه کمک کنند تا این رویداد به نحو باشکوهی برگزار شود. 

  معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه تصریح کرد: علاوه بر پشتیبانی معنوی و در اختیار گذاشتن امکانات باید منابع مادی لازم برای جشنواره فراهم کنیم و این جشنواره را به شکل آبرومندی برگزار کنیم. 

  وی در ادامه افزود : امروز تیم مدیریتی توانمندی در حوزه فرهنگی شهرستان با حمایت های فرمانداری و هنرمندان در اسلام آبادغرب مشغول کار هستند که باید قدر فضای موجود را دانست.
   
  کریمی  با اشاره به اینکه جشنواره قابلیت تبدیل شدن به جشنواره بین المللی را دارد گفت: امیدواریم در سال های آتی شاهد حضور هنرمندان دیگر کشورها  در این جشنواره باشیم. باید با کار کارشناسی و بدور از اغراض شخصی و با هدف رشد و پویایی هر چه بیشتر جشنواره آسیب ها و نواقص جشنواره های قبل را اصلاح کرد و در این دوره از ظرفیت رسانه ها بیشتر بهره بگیریم.
   
  در ادامه این جلسه مظفر تیموری قائم مقام یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد به ارائه گزارشی از روند جشنواره پرداخت  و  به فراهم کردن بسترهای مناسب جشنواره تاکید کرد.
  نظرات کاربران