در حال بارگذاری ...
 • حضور پررنگ هنرمندان کرمانشاهی در جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

  پس از اعلام نتایج بازخوانی متون درربخش های مختلف جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر  آثار هنرمندان کرمانشاهی در سه بخش نمایش های کوتاه، صحنه ای و فضای باز جهت بازبینی انتخاب شدند.

  به در بخش فضای باز نمایش "داول کشی" به  نوشته ی  هواس پلوک و به کارگردانی مرتضی اسدی مرام ، نمایش " یار یار" به نویسندگی و کارگردانی مشترک مرتضی اسدی مرام و حسین نادری 
  و نمایش "تمام دختران دنیا " به نویسندگی آرش منصوری و کارگردانی معصومه بساطی به بخش بازبینی راه یافتند. همچنین در بخش  نمایش های کوتاه  نمایش "سرطان سکوت"   به نویسندگی محسن عظیمی  و کارگردان مجید احمدی  و نمایش "زوزه سگیدر باد " نوشته ی  محسن عظیمی وکارگردان حسن همتی در بخش بازبینی حضور دارند.

  در بخش صحنه ای نیز "نمایش قطاری که تمام شد " به نویسندگی کامران  شهلایی و به کارگردان محمدامین رحیمی و نمایش "مجلس شهادت خوانی" نوشته ی  محمد مساوات و به کارگردان سعید نوروزی خود را برای حضور در بخش بازبینی آماده می کنند. 

  بازبینی آثار منتخب از ۱۵ شهریور سال جاری شروع خواهد شد.  

  دبیر بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر از تمامی گروه‌های راه یافته به مرحله بازبینی درخواست کرد ضمن مطالعه دقیق فراخوان، ارائه گواهی و معرفی‌نامه کتبی نمایشنامه‌نویس و وکیل قانونی نویسنده  برای تولید نمایش در این دوره از جشنوار و تکمیل فرم اطلاعات گروه‌های شرکت‌کننده را مد نظر داشته باشند. دبیرخانه در صورت مشاهده هرگونه تخلف خارج از قوانین و مقررات (طبق فراخوان اعلام شده)، در هر مرحله از جشنواره، برخورد لازم را به عمل می‌آورد.

  بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر به دبیری حمید آذرنگ برگزار خواهد شد .
  نظرات کاربران