در حال بارگذاری ...
 • رسول  نادری خبرداد:

  استقبال کم سابقه هنرمندان از یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد

  دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد با اعلام این خبر افزود: با توجه به اتمام مهلت ارسال آثار به دبیر خانه، خوشبختانه این دوره از جشنواره با رشد ۷۰% شرکت کنندگان مواجه بوده است.

  به گزارش تئاتر کرمانشاه، رسول  نادری گفت: تنها آثاری به دبیر خانه ارسال شده اند که تا کنون در هیچ جشنواره ای درسطح ملی و بین المللی شرکت داده نشده و  به  لحاظ موضوع و محتوا مرتبط با عملیات غرور آفرین مرصاد ، دفاع مقدس، مدافعین حرم و آسیب های اجتماعی  هستند.

  با توجه به این محدودیت ها تعداد 167 اثر از26 استان کشور به دبیر خانه رسیده است که از این آثار 87 اثر در بخش صحنه ای و 80 اثر در بخش خیابانی متقاضی حضور در جشنواره هستند که توسط هیئت محترم داوران در دو بخش جدا گانه در حال بازبینی و ارزیابی است و  تا 25 تیر ماه نتایج مرحله بازبینی توسط دبیر خانه اعلام خواهد شد.

  وی همچنین افزود که در صورت آماده و فراهم شدن امکانات و زیر ساخت ها، جشنواره از12 لغایت 15 مرداد ماه برگزار خواهد شد.

  با توجه به استقبال مردم شهرستان اسلام آبادغرب از اجرا های خیابانی دور گذشته قصد داریم در نقاط مختلف شهر تعداد  اجرا های خیابانی را افزایش دهیم.

  نادری در پایان اظهار امیدواری کرد که مسئولین به وعده های خود در خصوص حمایت از جشنواره عمل کنند تا ان شاءالله شاهد برگزاری جشنواره ای پر بار و با کیفیت باشیم.

   
  نظرات کاربران