در حال بارگذاری ...
 • هرسین آماده میزبانی دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین 

  امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین از آمادگی این شهرستان برای میزبانی از هنرمندان تئاتر خیابانی خبر داد . 

  هرسین آماده میزبانی دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین 

  امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین از آمادگی این شهرستان برای میزبانی از هنرمندان تئاتر خیابانی خبر داد . 
  ایشان افزود با تمام توان شهرستان آماده میزبانی این رویداد مهم هنری هستیم .‌
  شاه آبادی با اشاره به تجربه موفق برگزاری اولین جشنواره اشاره نمود: اوین دوره این جشنواره با استقبال مردم فرهنگ مدار شهرستان هرسین قرار گرفت و برگزاری دومین دوره این جشنواره از مطالبات عمومی مردم شهرستان بوده است و ما تلاش خود را کردیم که مقدمات برگزاری دومین دوره این جشنواره را فراهم کنیم . برای توسعه هرسین برگزاری رویدادهای مهم فرهنگی و هنری از برنامه های این شهرستان است . 
   فرماندار هرسین ضمن تقدیر از حمایت های  سازمان امور اجتماعی کشور ، دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری کرمانشاه، کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی ، اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان و شهرستان هرسین ، انجمن هنرهای نمایشی استان وشعبه شهرستان هرسین، شهرداری و شورای اسلامی  شهرستان هرسین ، خواستار حمایت همه جانبه ادارات سطح شهرستان شد و عنوان نمود تمام تلاش خود را جهت جلب کمک های بخش خصوصی از این رویداد مهم خواهد نمود . این جشنواره میتواند هم در جذب گردشگر در ایام جشنواره موثر باشد هم نام هرسین را به عنوان یک شهر فرهنگی و هنری در سطح کشور مطرح نماید . ایشان با توجه به پتانسیل هرسین و بیستون ابراز امیدواری کرد که روزی شاهد اجرای این جشنواره در سطح جهانی و حضور گروه های بین المللی در این رویداد باشد .

  کلیه آثار حاضر در جشنواره  مرتبط با موضوی پیشگری ازآسیب های اجتماعی و کاهش آن با رویکرد نشاط افزایی اجتماعی ، امید و با زبان طنز می باشند. 
  ۷۲اثر از ۱۱ استان توسط ۵۹ گروه به این جشنواره ارسال شده و به زودی گروه های منتخب جهت حضور در مرحله نهایی اعلام خواهند شد ‌.
  دومین جشنواره منطقه ای تئاترخیابانی هرسین مرداد ماه در هرسین برگزارخواهدشد .
  نظرات کاربران