در حال بارگذاری ...
 • با اعلام دبیر جشنواره

  مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد تمدید شد

  دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد گفت: گروه‌های نمایشی تا ۱۰ تیرماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی ارسال کنند.

  به گزارش تئاتر کرمانشاه، مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد تا دهم تیرماه تمدید شد.

  دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد گفت: گروه‌های نمایشی تا ۱۰ تیرماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی ارسال کنند.

  رسول نادری  افزود : استقبال خوبی از یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد به‌عمل آمده و در این دوره شاهد استقبال گروه‌های با تجربه‌ای از جشنواره هستیم.

  دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد افزود: باتوجه به درخواست گروه‌های نمایشی مبنی بر اینکه درحال آماده‌سازی و تولید نمایش در راستای ارایه به جشنواره مرصاد هستند، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا دهم تیرماه سال‌جاری تمدید شده است.

  وی بابیان اینکه تاکنون آثار زیادی به دبیرخانه جشنواره رسیده است، گفت: جشنواره امسال تفاوت‌هایی با جشنواره دوره قبل دارد. بخش آزاد از جشنواره حذف شده و اولویت اصلی کارهای دفاع مقدسی و جدید است و لذا همین موضوع نیازمند زمان است تا گروه‌های نمایشی کارهای ارزشمندی را ارائه کنند.

  نادری یادآور شد: باید خوشحال باشیم که شهرستان اسلام آبادغرب صاحب یک رویداد ملی هنری دارای جایگاه شده و امروز در سطح کشور همه نگاه‌ها به سمت این جشنواره است، لذا باید تلاش کنیم این جشنواره را در سطح کیفی بالاتری نسبت به ادوار گذشته برگزار شود.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران