در حال بارگذاری ...
 • جشنواره منطقه‌ای تئاتر مرصاد در اسلام آبادغرب برگزار شد

  نهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر مرصاد همزمان با سالروز عملیات مرصاد درتاریخ( ۵ مرداد)، در مجتمع فرهنگی هنری غدیر اسلام آبادغرب آغاز به کار نموده است.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ همزمان با سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد جشنواره منطقه‌ای تئاتر مرصاد با موضوع دفاع مقدس از ۵ تا ۸ مرداد در اسلام آبادغرب برگزار شد.
  رضا عباسی مدیر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان اسلام آبادغرب در این رابطه گفت: ۴۰ اثر از هنرمندان استان‌های کردستان، لرستان، همدان، ایلام، خوزستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که  پس از مشاهده و بازبینی آثار توسط داوران، ۸ اثر برای حضور و نمایش در جشنواره برگزیده شدند.
   وی افزود: افتتاحیه نهمین جشنواره منطقه ای تئاتر مرصاد با حضور نمایندگان گروه های شرکت کننده در جشنواره، صبح روز پنج شنبه (5 مرداد) و در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد در محل یادمان شهدای مرصاد پس از قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدا در تنگه مرصاد صورت گرفت.
  گفتنی ست؛ در این جشنواره نمایش‌های  «پوتین‌های عموبابا» از اسلام آبادغرب، «خواب رویا» و «این یوسف ...» از کرمانشاه، «آبی‌ترین آسمان» از همدان، «نذر مادر» از لرستان،  «روزی روزگاری پیرمردی» از ایلام و «زیر باران از تو می‌خوانم» و «ادوارد» از خوزستان  برای اجرا به روی صحنه می‌روند.
  شایان ذکر است؛ سرهنگ قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه  در معیت فرماندار شهرستان، رییس اداره ارشاد و مسئول بسیج هنرمندان اسلام اباد غرب از جشنواره تئاتر مرصاد بازدید به عمل آورد.
  نظرات کاربران